جامعه همیشه در قلب قدرت تور بوده است. با این روحیه، ما برنامه عضویت پروژه تور را ایجاد کردیم. هدف ما ایجاد یک رابطه حمایتی بین سازمان‌های غیرانتفاعی و بخش خصوصی است که از فناوری ما استفاده می‌کنند یا می‌خواهند از ماموریت ما حمایت کنند.

عضو شوید

به برنامه عضویت پروژه Tor بپیوندید و تعهد خود را به حفظ حریم خصوصی آنلاین نشان دهید و عمیق‌تر در جامعه Tor مشارکت کنید. برای شروع به ما به آدرس giving@torproject.org ایمیل بزنید.

اعضای پیاز موسیر

Mullvad VPN

«برای Mullvad همکاری با انجمن‌ها و سازمان‌هایی که واقعاً در تلاش برای یکپارچگی و بهبود حریم خصوصی آنلاین هستند، مهم است. شوربختانه، تعدادشان اندک است. حتی آنهایی که حریم خصوصی را درک می‌کنند، همواره برای بهبود ضد-انگشت‌نگاری در تلاش‌اند و از کاربر ها در مقابل حمله‌های پیشرفته تر محافظت می‌کنند، کمتر هستند. ما باور داریم که پروژهٔ Tor، چنین سازمانی است. هر زمان که صحبت از حقوق بشر، آزادی بیان، ضد-سانسور و حریم خصوصی آنلاین به‌میان باشد، ما ارزش‌های آن‌ها را به اشتراک می‌گذاریم.»

اعضای پیاز ویدالیا

حمایت خود را از حریم خصوصی آنلاین نشان دهید

هنگامی که سازمانتان را برنامه عضویت پروژه تور ملحق می‌کنید، تعهد خود را به حفظ حریم خصوصی آنلاین نشان می‌دهید و از چابکی و توسعه تور حمایت می‌کنید. در عوض، با سه مزیت خاص، عضوی نزدیک‌تر از جامعه ما می‌شوید: به گروه مشاوران پیاز ما دسترسی داشته باشید تا به شما کمک کند تور را در محصول خود ادغام کنید، در گفتگوها و جلسات انحصاری با تیم پروژه تور شرکت کنید تا در مورد آنچه در تور تهیه می‌کنیم مطلع شویدو عضویت شما به طور عمومی اعلام گردد. اگر مایل به عضویت هستید، لطفا با ما در giving@torproject.org تماس بگیرید.

سطوح عضویت

سطوح عضویت در سطح ارتقای عمومی متفاوت است. بدون توجه به سطح مشارکت شما، اعضا مزایای یکسانی را دریافت می‌کنند: دسترسی به گروه مشاوران پیازی ما برای کمک به ادغام تور در پروژه شما و گنجاندن در گفتگوها و جلسات انحصاری با تیم پروژه تور. در تور، ما همه پیازها را دوست داریم، اما موسیر خوشمزه‌تر است!

عضو پیاز موسیر

≥ 100000 دلار در سال

لوگوی سازمان شما به وب‌سایت شما پیوند داده می‌شود، همراه با نقل‌قولی از سازمان شما در مورد انگیزه شما برای پیوستن به برنامه عضویت، در صفحه برنامه عضویت ما نشان داده خواهد شد. ما همچنین در رسانه‌های اجتماعی، رویدادها و سایر مکانیسم‌های تبلیغاتی مشارکت خواهیم داشت.

عضو پیاز ویدالیا

50,000 دلار - 99,999 دلار در سال

لوگوی سازمان شما به وب‌سایت شما پیوند داده می‌شود و در صفحه برنامه عضویت ما نمایش داده می‌شود. ما همچنین در تبلیغات رسانه‌های اجتماعی شرکت خواهیم کرد.

عضو پیاز سبز

10000 تا 49999 دلار در سال

نام سازمان شما به وب‌سایت شما پیوند داده می‌شود و در صفحه برنامه عضویت ما نشان داده می‌شود.

انجمن در قلب برنامه عضویت پروژه تور قرار دارد و اعضای ما موافقت می‌کنند که به انجمن ما بپیوندند. به این ترتیب، اعضا موافقت می‌کنند که به آیین‌نامه رفتار تور، قرارداد اجتماعی و بیانیه ارزش‌های ما پایبند باشند.